Hakkımızda


Fmselit Ofis Mobilyaları, İzmir'de ofis mobilyaları sektöründe tasarım, üretim, pazarlama ve satış alanında faaliyetlerini uzun yıllardır sürdürmektedir.

Türkiye'de geniş bayilik ağı bulunan firmamızın 40 ilde bölge bayiliği, Gürcistan ve Irak'ta satış mağazasıyla hizmet vermektedir. 

Profesyonel Üretim ve Yönetim Ekibimizle her yıl hedeflerimizi aşıyor ve ARGE çalışmalarımızı yatırımlarımız doğrultusunda büyütmeye devam ediyoruz.

Ofis Mobilyaları alanında Ofis Koltuk Takımları, Ofis Çalışma Koltukları, Bekleme ve Misafir Koltukları, Ağırlama Koltukları, Personel Koltukları, Makam Koltukları,

Toplantı Sandalyeleri, Kanepeler, Puflar gibi geniş bir üretim alanına sahip firmamız, 200 farklı lisanslı modeli tasarlayıp, üretmektedir.

Satış öncesi ve sonrası hizmetlerde güvenilir marka haline gelen firmamız uzun ömürlü, konforlu ve şık mobilyalar üretmeye devam edecektir. 

İstek, Dilek ve Görüşlerinizi İletişim Sekmesinden bize iletebilirsiniz. Değerli görüşleriniz bizim için geleceğe yönelik çalışmalarımızda referans olacaktır.